مستر برند

تبلیغات گوگل

دیده شدن، شنیده شدن، رشد کردن.

گوگل ادوردز یکی از شاخه های بازاریابی دیجیتال است که به شما کمک می کند تا با پرداخت پول به گوگل، جایگاه بالاتری نسبت به رقبایتان داشته باشید. بدون شک گوگل ادز را میتوان به عنوان زود بازده ترین ابزار بازاریابی دیجیتال شناخت، چراکه بلافاصله بعد از شارژ حساب کاربری خود می توان  نتیجه آن را  دید.  لازم به ذکر است که در  استفاده از  گوگل ادز  نیز همانند  مابقی ابزارهای دیجیتال مارکتینگ نیاز به دانش و تخصص می باشد.

همانطور که تمامی روش های تبلیغاتی راه حل سریع برای رسیدن به اهداف می باشد، این تبلیغ نیز به همین منظور و برای رسیدن به جایگاه مناسب در گوگل است.  دلیل  تلاش برای کسب رتبه های اول نتایج، استقبال کاربران است که انتخاب اول آن ها، ردیف های اول نتایج می باشد.

قیمت تبلیغات گوگل

شبکه تبلیغاتی گوگل دارای بسته های تبلیغاتی متنوعی می باشند. شما نیز می توانید براساس اهداف و بودجه خود، هزینه  مناسبی برای گوگل ادوردز داشته باشید. گوگل در این زمان دارای محبوبیت و کاربران زیادی می باشد. شما نیز می توانید با یک نوع سرمایه گذاری بازدهی مناسبی داشته باشید.

البته برای موفقیت باید یک تیم متخصص در این زمینه داشته باشید. در این صورت می توانید هزینه های مربوط به تبلیغات خود را در گوگل ادز به صورت مطلوب بهینه سازی نمایید. انتخاب هزینه های مربوط به و تعیین بودجه بندی برای پیش برد اهداف تبلیغاتی به صورت ساده اما باید با فکر انجام گیرد. بنابراین سعی کنید از مجموعه متخصص تبلیغات مجازی استفاده در کنار خود استفاده نمایید. قطعاً با یک استراتژی مناسب می توانید چندین برابر هزینه تبلیغات را سودآوری داشته باشید.

چرا مستر برند؟؟

پشتیبانی همیشگی
جذب مخاطب با کمترین هزینه
اکانت اختصاصی
ارائه مشاوره نخصصی
بررسی نرخ تبدیل
تبلیغات نصب اپلیکیشن

گوگل ادوردز با سئو چه تفاوتی دارد؟

گوگل ادوردز به عنوان یک راه حل فوری برای ارتقاء رتبه وبسایت در نتایج جستجو گوگل می باشد. با توجه به اینکه گوگل سهم زیادی از یازار جهانی را در موتورهای جستجو خود دارد می تواند رتبه بندی در آن را به عنوان یک عنصر مهم در عملکرد وبسایت ها برشمرد. همیشه بهترین وبسایت ها را در صفحه اول نتایج به نمایش می گذارند. شما برای رسیدن به رتبات اولیه جستجو نیاز دارید تا وقت و زمان زیادی را صرف کنید تا به مرور رتبه مربوط به وبسایت خود را ارتقاء دهید. به همین منظور شما نیاز دارید تا از یک متخصص مربوط به سئو در بخش های مختلف استفاده نمایید.

زمانی که گوگل پس از بررسی، سایت شما را به وبسایت برتر ارزیابی نمود، آن زمان سایت شما را در صفحه اول نتایج قرار می دهد. اما اینکه کدام کلمات، مناسب کسب و کار و وبسایت شما می باشد نیز مهم است. بنابراین باید در این زمینه نیز تحقیقات مناسبی به عمل آید. مخاطبان هدف براساس چه کلماتی در حوزه کسب و کاری شما جستجو می کنند. شما به منظور بالا بردن ورودی وبسایت خود نیاز دارید تا در دیدگان مخاطبان قرار گیرید. استفاده از تیم متخصص در این حوزه و پیاده سازی استراتژی مناسب می تواند منجر به خروجی مناسب شود. گوگل ادوردز یک سیستم قوی برای رسیدن به آن جایگاه و بازدهی مناسب در کمترین زمان است.

اهمیت گوگل ادوردز

گوگل ادز یا گوگل ادوردز یک سیستم تبلیغاتی است که گوگل برای کمک به کسب و کارهای آنلاین برای دست یابی به بازار هدف خود صورت داده است. زمانی که کاربر متنی را در کادر جستجو، سرچ می کند ،  کلمات در نظر گرفته شده در سایت مورد نظر در نتایج اولیه قرار می گیرد. این تبلیغات می توانند در مکان های خاصی از صفحه نتایج جستجو مشاهده شوند.  که معمولاً در بالا و یا سمت راست نتایج آن  دیده می شود. از طریق گوگل ادز می توانید تبلیغاتی در موتورهای جستجوی گوگل، یوتیوب، گوگل پلی و تمامی  برنامه هایی که با گوگل همکاری دارند.

گول ادوردز از سال ۲۰۱۸  شروع به دریافت تبلیغات از طریق وبسایت مخصوص می کند. کلیه کاربران از سراسر دنیا می توانند از این امکانات استفاده نمایند. شرط لازم برای استفاده از این امکانات، حضور در بخش آنلاین با داشتن یک وبسایت می باشد.

زمانی که شما قصد استفاده از این امکانات را دارید، یک سری کلمات به عنوان کلمات کلیدی خود تعیین می کنید. سپس اگر کاربران در گوگل این کلمات را جستجو نمایند، تبلیغات مربوطه به نمایش گذاشته می شود. از بابت این شرایطی که برای شما فراهم می آورد نیز گوگل هزینه ای دریافت می کند اما در این بخش رسانه ها و روش های تبلیغاتی زیادی وجود دارد که با کمک یک تیم با تجربه می توانید بیشترین بازدهی را از آن دریافت نمایید. افراد موفق و با تجربه توصیه می کنند تا بر روی این موضوع سرمایه گذاری کنید، میزان بازدهی که از آن ردیافت می کنید بسیار بالاتر از هزینه های مربوط به آن می باشد.

شرکت خدمات گوگل ادوردز در تهران

با توجه به حساسیت تبلیغاتی در بخش فضای اینترنت شما باید از یک شرکت حرفه ای و با تجربه در بخش تبلیغاتی استفاده نمایید.برای پیدا کردن بهترین شرکت خدمات گوگل ادوردز در تهران نیاز دارید تا تحقیقات بسیاری انجام دهید. رزومه مربوط به آن ها می تواند بهترین کارنامه برای بررسی خدمات های آن ها باشد. گوگل ادز دارای انواع هد گذاری می باشد، که باید به صورت مناسب انتخاب شود. هدف گذاری متنی، مکانی و هدف یابی شخصی از جمله این موارد است که نیاز است که کاملاً شناخت داشته باشید.

مجموعه ویرا در بخش تبلیغاتی تیم متخصص مربوط به خود را دارد که  در روش گوگل ادوردز نیز این موضوع رعایت شده است. اگر به دنبال خدمات با کیفیت و هزینه اقتصادی می باشید پیشنهاد می کنیم با مشاوران مجموعه تماس حاصل نمایید.

رویکرد 5 مرحله ای مستربرند

۱

تحلیل و بازنگری بیزینس مدل شما

۲

تدوین یا تحلیل استراتژی برندینگ

۳

تحلیل و بازنگری برنامه بازاریابی

۴

سفارشی‌سازی انبوه

۵

طراحی برنامه بازاریابی و برندینگ دیجیتال
برای دریافت مشاوره از متخصصین مستر برند

همین حالا تماس بگیرید:

09900300013

فرم را پر کنید تا متخصصان با شما تماس بگیرند